Pošaljite nam e-mail i pitajte nas sve što vas zanima

Opšte informacije:

Office manager

Tijana Korać:
office@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Prodaja – Komercijalni poslovi:

Senka Elez:
Menadžer prodaje
senka@reklamnimaterijal.com

Tel:  +381 (69) 73-25-74
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Katica Mihajlović:
Menadžer prodaje
katica@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (62) 407-054
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Dajana Raškov:
Senior – prodajni savetnik
dajana@reklamnimaterijal.com
Tel: +381 (11) 26 19 410
Tel: +381 (11) 21 92 179
Mob: +381 (62)30 85 10
Tel/fax: +381 (11) 41 28 130

Nataša Lončina:
Senior – prodajni savetnik
natasa@reklamnimaterijal.com
Tel: +381 (11) 26 19 410
Tel: +381 (11) 21 92 179
Mob: +381 (69) 69 02 10
Tel/fax: +381 (11) 41 28 130

Jelena Bursać:
Junior – prodajni savetnik
jelena@reklamnimaterijal.com
Tel: +381 (11) 26 19 410
Tel: +381 (11) 21 92 179
Tel/fax: +381 (11) 41 28 130

Računovodstvo i finansije:

Sanja Rakidžić :
Šef račnovodstva
sanja@reklamnimaterijal.com
Tel: +381 (62) 30 69 08
Tel: +381 (11) 26 19 410
Tel: +381 (11) 21 92 179
Tel/fax: +381 (11) 41 28 130

Ivona Korać:
Računovodstvo
ivona@reklamnimaterijal.com
Tel: +381 (11) 26 19 410
Tel: +381 (11) 21 92 179
Mob: +381 (69) 76 01 05
Tel/fax: +381 (11) 41 28 130

Proizvodnja:

Borko Radulović:
XXL formati – Senior print menadžer
borko@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Maja Sarović:
Senior print menadžer (zastave i tabak)
maja@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Vladislava Stanojkovic:
Print menadžer (uv štampa)
vladislava@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Dorada štampe:

Marko Bešević
Menadžer doradnog procesa i montaže štampe
office@reklamnimaterijal.com
Tel: +381 (11) 26 19 410
Tel: +381 (11) 21 92 179
Tel/fax: +381 (11) 41 28 130

Menadžement:

Olgica Bešević:
Direktor
olgica@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (63) 83-96-338
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Milan Bešević:
Osnivač
milan@reklamnimaterijal.com
Tel:  +381 (11) 26 19 410
Tel:  +381 (11) 21 92 179
Tel/fax:  +381 (11) 41 28 130

Mi se nalazimo

ADRESA:

  • Altina-Zemun
  • Dobanovački Put 66a
  • 250m od Ktitora, preko puta osnovne škole Sava Šumanović
  • AUTOBUS 81L , od Pohorske do Altine 1

SKRAĆENI PODACI O FIRMI:

  • SWA TIM d.o.o.
  • Dobanovački put 66a
  • Zemun – Beograd
  • PIB : 105545492
  • MB : 20405023

Način plaćanja robe i usluga:

Štamparija SWA TIM Vam nudi mogućnost plaćanja virmanom, kešom ili platnim karticama, uz fiskalni račun izdajemo i gotovinske račune. Očekujemo Vas u našem izložbenom salonu i želimo Vam dobrodošlicu.

Reklamni materijal – Novi Sad: ako Vam je potreban promo materijal ili poslovni pokloni u Novom Sadu možemo Vas uputiti na našu prodajnu kancelariju u Novom Sadu koja se nalazi na adresi Futošku put 73. Reklamni materijal u Nišu, Subotici, Kragujevcu… stiže brzom poštom, odnosno kurirskom službom za 24h od slanja sa naše adrese ili dovozimo našim vozilima na Vašu adresu (to zavisi vrste i količine poručenog reklamnog materijala). Za slanje promo poklona i reklamne galanterije brzom poštom dogovaramo cenu transporta (koja ide o našem trošku za sve veće porudžbine od 30.000 dinara).