Logo

LA PLAYA

56.014.11 -

Peškir za plažu za sublimaciju, 500 gr

Peškir, 500 g/m2, bordura za brendiranje širine 10 cm i zakačka od pamučne trake u boji peškira.Peškiri za sublimaciju poput LA PLAYA modela omogućavaju štampu kompleksnih dizajna i fotografija bez ograničenja u bojama.

Prikaz zaliha
Cena: 11.49 EUR
11.49 EUR/kom

Sublimacija
Sublimacija
SUMMER
SUMMER

Šifra: 56.014.11

Proizvođač: EXPLODE

Model: LA PLAYA

Boja: Tamno siva

Pakovanje: 20/5/1

Količina u kutiji: 20

Carinska tarifa: 630260000000

Sastav: 96% pamuk, 4% poliester

Šifra: 5601411

Težina: 0.836 kg

Dimenzije transportne kutije: 31 x 46 x 3 cm

Preporučen način štampe: sublimacija

Peškir za sublimaciju – maksimalan vizuelni efekat bez ograničenja u dizajnu

LA PLAYA model je razvijen za kampanje koje traže više od klasičnog brendiranja. Zahvaljujući mogućnosti sublimacione štampe, ovaj peškir omogućava prenos kompletnog dizajna – fotografija, gradijenata i kompleksnih grafika – bez gubitka kvaliteta. Za razliku od standardnih tehnika, ovde nema ograničenja u broju boja, što znači da vaš brend može biti predstavljen tačno onako kako je zamišljen. Ovo je idealno rešenje za kompanije koje žele snažan vizuelni identitet i premium prezentaciju na tržištu.

Visoka gramatura 500 g/m² – osećaj kvaliteta koji se odmah prepoznaje

Sa gramaturom od 500 g/m², LA PLAYA spada u kategoriju premium peškira koji pružaju vrhunsku udobnost i dugotrajnost. Kombinacija 96% pamuka i 4% poliestera obezbeđuje odličnu upijajuću moć, mekoću na dodir i stabilnost materijala prilikom štampe. Deblji i kvalitetniji peškir znači i duži životni vek proizvoda, što direktno utiče na dužu eksponiranost vašeg brenda kroz svakodnevnu upotrebu.

Premium promo proizvod za kampanje koje žele da se izdvoje

LA PLAYA nije namenjen masovnim, već vizuelno jakim i vrednosno jačim kampanjama. Idealan je za:

  • hotelske i turističke brendove
  • premium poklone za klijente
  • letnje evente i ekskluzivne promocije
  • sportske i lifestyle kampanje

Dodatna bordura za brendiranje (10 cm) omogućava precizno pozicioniranje logotipa, dok zakačka od pamučne trake povećava funkcionalnost proizvoda. Ovo je promo artikl koji ne samo da se koristi – već i ostavlja utisak.